WK73R2ATTD113J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WK73R2ATTD113J
Beschreibung:
RES 11K OHM 5% 1W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 11 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 1W