WK73R2BTTD6343F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WK73R2BTTD6343F
Beschreibung:
RES 634K OHM 1% 3/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 634 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 0.75W, 3/4W