WK73S2HTTE6R20F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WK73S2HTTE6R20F
Paket:
1020
Beschreibung:
RES 6.2 OHM 1% 1W 2010
Auf Lager : 3597
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.2 Ohms
Series WK73S
Power (Watts) 1W