WK73S3ATTE2R43F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WK73S3ATTE2R43F
Paket:
1225
Beschreibung:
RES 2.43 OHM 1% 1.5W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.43 Ohms
Series WK73S
Power (Watts) 1.5W