WP-254045-10-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
WP-254045-10-9
Beschreibung:
LABEL ID PRODUCTS
Benutzer handbuch
Series WP
Label Size 1.00" x 0.18" (25.4mm x 4.6mm)