WPB2512QLR018FYR
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
WPB2512QLR018FYR
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
2512
Beschreibung:
2T WPC2512 2W 50PPM 18 MOHM 1.0%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 18 mOhms
Series WPB
Power (Watts) 2W