WRF1JT33R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WRF1JT33R0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 33 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +900ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series WRF
Power (Watts) 1W