WRF3JT1R00
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WRF3JT1R00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 1 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +900ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1 Ohms
Series WRF
Power (Watts) 3W