WTX322510T150MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
WTX322510T150MT
Paket:
1210
Beschreibung:
FIXED IND 1520%UH 0.400OHM 1300M
Auf Lager : 1769
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 15 µH