WU732B15TTD47L0F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WU732B15TTD47L0F
Paket:
0612
Beschreibung:
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
Auf Lager : 34535
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 mOhms
Series -
Power (Watts) 1.5W