WU732B15TTD75L0F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WU732B15TTD75L0F
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
Auf Lager : 3445
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 mOhms
Series WU73
Power (Watts) 1.5W