WU732BTTD15L0F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
WU732BTTD15L0F
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
Auf Lager : 19290
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 mOhms
Series -
Power (Watts) 1W