WW10JB700R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WW10JB700R
Beschreibung:
RES 700 OHM 5% 10W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 700 Ohms
Series WW
Power (Watts) 10W