WW12FT34R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WW12FT34R0
Beschreibung:
RES 34 OHM 1% 0.4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 34 Ohms
Series WW
Power (Watts) 0.4W