WW1FT121R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WW1FT121R
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 121 OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 121 Ohms
Series WW
Power (Watts) 1W