WW3FT300R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
WW3FT300R
Beschreibung:
RES 300 OHM 1% 3W AXIAL
Auf Lager : 3487
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 Ohms
Series WW
Power (Watts) 3W