Zuhause / Crystals / X3LEELNANF-26.000000
minImg
X3LEELNANF-26.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
X3LEELNANF-26.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series X3
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 26 MHz