XC6806A435DR-G
Torex Semiconductor Ltd
Produkt-Nr.:
XC6806A435DR-G
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Pack Voltage 4.35V
Charge Current - Max 385mA
Package / Case 10-PowerUDFN
Voltage - Supply (Max) 5.5V