Zuhause / Crystals / XP19M66080S420
minImg
XP19M66080S420
TGS
Produkt-Nr.:
XP19M66080S420
Hersteller:
TGS
Beschreibung:
CRYSTAL 19.6608MHZ 30ppm, 20pF 2
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Series CMG632
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 19.6608 MHz