XS1N12PC410D
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XS1N12PC410D
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
INDUCTIVE SENSOR XS1 M12, L48MM,
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP65, IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.079" (2mm)
Output Type PNP-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M12
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 12V ~ 24V