XS8C2A4DAM12
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XS8C2A4DAM12
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
DC NO 2WIRE N FLUSH SN 40MM CONN
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP65, IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 1.575" (40mm)
Output Type NO, 2-Wire
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series XS
Package / Case Module
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 12V ~ 48V