XUB0APSNM12
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XUB0APSNM12
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUB, M
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65
Response Time 2ms
Sensing Distance 787.402" (20m)
Output Configuration PNP-NC/NO
Sensing Method Reflective
Light Source Yellow LED
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series -
Voltage - Supply 12V ~ 24V