XUK9APBNM12
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XUK9APBNM12
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUK, P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65
Response Time 2ms
Sensing Distance 236.220" (6m)
Output Configuration PNP-NC
Sensing Method Reflective, Polarized
Light Source Yellow LED
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series -
Voltage - Supply 12V ~ 24V