XUSL4E30H076LWC
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XUSL4E30H076LWC
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
TYPE 4 30 MM RESOLUTION 760 MM P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0 ~ 17.0m
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Protective Height 760mm
Detection Capability 30mm
Product Status Active
Weight -
Series XUSL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC