XUVF180M12
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XUVF180M12
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
PHOTOELECTRIC SENSOR 24V 100MA +
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Ingress Protection IP65
Response Time -
Sensing Distance -
Output Configuration NPN/PNP-NC/NO
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V