Zuhause / Crystals / XVDGGHNANF-28.000000
minImg
XVDGGHNANF-28.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
XVDGGHNANF-28.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
CRYSTAL 28.0000MHZ 12PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms
Ratings -
Series XV
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 28 MHz