Zuhause / Crystals / XVEBBCNANF-40.000000
minImg
XVEBBCNANF-40.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
XVEBBCNANF-40.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms
Ratings -
Series XV
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 40 MHz