Zuhause / Crystals / XVHCCLNANF-16.000000
minImg
XVHCCLNANF-16.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
XVHCCLNANF-16.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series XV
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 16 MHz