Zuhause / Crystals / XZAEELNANF-48.000000
minImg
XZAEELNANF-48.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
XZAEELNANF-48.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 445
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series XZ
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 48 MHz