Zuhause / Fuses / ZCAS125.XP
minImg
ZCAS125.XP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
ZCAS125.XP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BRD MT 125A 32VDC 1-PC CA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 45000
Response Time -
DC Cold Resistance 0.39 mOhms
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 125 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 2kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Product Status Active
Series ZCASE
Voltage Rating - DC 32 V