ZFX-SC150W
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
ZFX-SC150W
Beschreibung:
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
Benutzer handbuch
Installation Distance 115.0mm ~ 227.0mm
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Termination Style Cable with Connector
Light Source Integrated (White)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Visual Field (Max) 148.0mm x 148.0mm
Weight 1.3 lbs (589.7 g)
Series ZFX
Type Imaging Camera
Image Type Color
Visual Field (Min) 89.0mm x 89.0mm
Sensor Type CCD
Voltage - Supply 15VDC, 48VDC