ZT028LAIC2R
Mallory Sonalert Products Inc.
Produkt-Nr.:
ZT028LAIC2R
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 24V 30.74MM PNL MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type AC, DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 10 PPS
Termination Terminal Block
Voltage - Rated 24 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 50mA
Product Status Active
Voltage Range 20 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZT
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 20V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.9kHz