ZUSAV2.5X9
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAV2.5X9
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 9mm ID
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 0.354" (9.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material FKM
Package Bulk
Hardness 75 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 0.551" (14.00mm)