ZUSAV2X18
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAV2X18
Beschreibung:
Viton O-Ring - 2mm Wide 18mm ID
Auf Lager : 4
Benutzer handbuch
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)