ZUSAV3.5X32
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAV3.5X32
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Viton O-Ring - 3.5mm Wide 32mm I
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 1.260" (32.00mm)
Width / Cross Section 0.138" (3.51mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material FKM
Package Bulk
Hardness 75 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 1.535" (39.00mm)