ZUSAV5.7X64.6
USA Sealing
Produkt-Nr.:
ZUSAV5.7X64.6
Beschreibung:
Viton O-Ring - 5.7mm Wide 64.6mm
Auf Lager : 22
Benutzer handbuch
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 2.543" (64.60mm)
Width / Cross Section 0.224" (5.70mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.992" (76.00mm)