Hogar / Crystals / 0175M49.600F18DTNJK
minImg
0175M49.600F18DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Producto No:
0175M49.600F18DTNJK
Descripción:
CRYSTAL 9.6MHZ 18PF SMD
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1000
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series XC75M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 9.6 MHz