Hogar / Screws, Bolts / 0350013225FXM225
minImg
0350013225FXM225
Essentra Components
Producto No:
0350013225FXM225
Descripción:
HEX FLANGE BOLT 1/2-13 THREAD
Guía del usuario
Length - Below Head 2.250" (57.15mm)
Drive Type Hex Socket
Material Nylon
Thread Size 1/2"-13
Product Status Active
Series MicroPlastics
Length - Overall 2.760" (70.10mm)