0430310003-12-S2
Molex
Producto No:
0430310003-12-S2
Fabricante:
Molex
Descripción:
12" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 12.0" (304.8mm)