0460121141-11-S0-D
Molex
Producto No:
0460121141-11-S0-D
Fabricante:
Molex
Descripción:
11" PRE-CRIMP A2040 SLATE
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Length 11.0" (279.4mm)