0500588000-05-S8-D
Molex
Producto No:
0500588000-05-S8-D
Fabricante:
Molex
Descripción:
5" PRE-CRIMP 1852 SLATE
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 5.00" (127.00mm)