0.625RD6061T6511-36
Remington Industries
Producto No:
0.625RD6061T6511-36
Descripción:
0.625RD6061T6511-36 5/8" DIAMETE
Type Aluminum Round Rod
Specifications 0.625" Dia x 36.000" L (15.88mm x 914.40mm)