0.625RD6061T6511-48
Remington Industries
Producto No:
0.625RD6061T6511-48
Descripción:
0.625RD6061T6511-48 5/8" DIAMETE
Type Aluminum Round Rod
Specifications 0.625" Dia x 48.000" L (15.88mm x 1219.20mm)