0805RB-121XMRC
Coilcraft
Producto No:
0805RB-121XMRC
Fabricante:
Coilcraft
Descripción:
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
En stock : 4948
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 130mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 0805RB
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.2A