HARTING
Producto No:
09330102601
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT MALE 10POS+1GND SCREW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.2235
$17.2235
10
$14.93115
$149.3115
25
$14.15158
$353.7895
50
$13.94638
$697.319
100
$12.30554
$1230.554
250
$11.485196
$2871.299
500
$11.239108
$5619.554
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10B |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® E |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330102 |