HARTING
Producto No:
09330102616
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT MALE 10POS+1GND PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.624
$24.624
10
$21.5593
$215.593
25
$20.62792
$515.698
50
$19.96235
$998.1175
100
$19.29697
$1929.697
250
$18.232324
$4558.081
500
$17.700001
$8850.0005
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Push In |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10B |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® ES |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330102 |