HARTING
Producto No:
09330102648
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN 10 ES PRESS - M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.109
$21.109
10
$18.4813
$184.813
25
$17.68292
$442.073
50
$17.11273
$855.6365
100
$16.542255
$1654.2255
250
$15.62959
$3907.3975
500
$15.173248
$7586.624
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Tension Clamp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10B |
| Voltage Rating | 500V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® ES Press |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330102 |