HARTING
Producto No:
09330162716
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT FEMALE 16POS+1GND PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$34.1525
$34.1525
10
$29.906
$299.06
25
$28.61438
$715.3595
50
$27.69117
$1384.5585
100
$26.76815
$2676.815
250
$25.29128
$6322.82
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16+Ground |
| Termination Style | Push In |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 16B |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® ES |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09330162 |