HARTING
Producto No:
09332062648
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HAN 6E MALE ES PRESS INSERT, HIG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$70.3665
$70.3665
10
$64.57245
$645.7245
25
$62.08934
$1552.2335
50
$60.01967
$3000.9835
100
$56.70816
$5670.816
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 6+Ground |
| Termination Style | Tension Clamp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 6B |
| Voltage Rating | 500V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® ES Press |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09332062 |