HARTING
Producto No:
09338242704
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN HIGH TEMP 24E CRIMP FEMALE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$86.013
$86.013
10
$78.92695
$789.2695
100
$69.314375
$6931.4375
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Number of Positions | 24+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Size | 24B |
| Voltage Rating | 500V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® E |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Han® E |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09338242 |